Ayala to ciekawa konsoleta fryzjerska

 

Ayala to doświadczony i wieloletni producent mebli fryzjerskich i wszelkiego rodzaju meblowego wyposażenia profesjonalnych salonów fryzjerskich. Wszystkie nasze wyroby produkowane są ręcznie z najwyższej jakości materiałów i surowców- nie musisz się więc martwić o trwałość i niezawodność zakupionych od naszej firmy produktów.

Ciekawa i niezawodna konsoleta fryzjerska

konsoleta fryzjerska ayalaOprócz katalogowych wersji naszych produktów oferujemy również specjalne zamówienia, spersonalizowane dla Ciebie! Tak aby spełnić wszystkie Twoje wymagania i wyobrażenia o sprzęcie. Konsoleta fryzjerska Ayala to doskonały wybór do twojego salonu! Do wyboru przez naszych klientów pozostają dwa rodzaje konsolet: wiszące i wyspowe. Te pierwsze najlepiej sprawdzą się w przypadku nieco mniejszych nietypowych wnętrz, natomiast konsolety wyspowe są idealne do przestronnych dużych pomieszczeń oraz w sytuacji gdy nie chcemy zawieszać ich na ścianach. Możesz wybierać spośród wielu wariantów i modeli. W ofercie znajduje się wiele kolorystycznych opcji. Z pewnością każdy znajdzie cos idealnego do swojego salonu fryzjerskiego. Tak jak w przypadku innych naszych mebli istnieje możliwość stworzenia własnego projektu, który zostanie specjalnie dla Ciebie przygotowany. Konsolety fryzjerskie Ayala to doskonały wybór dla wszystkich ceniących sobie zarówno profesjonalne i solidne wykonanie jak i najnowsze trendy modowe. Mogą być one różne lecz podążanie za nimi będzie zawsze s korzyścią dla wszystkich klientów i pracowników.

W zależności od modelu koszt mebla zaczyna się od około 1300 złotych. Są to bez wątpienia dobrze zainwestowane pieniądze, które sprawią, że Twój salon fryzjerski będzie w pełni profesjonalny, a jego wygląd będzie przyciągał wielu klientów. Nie zastanawiaj się więc dłużej i skorzystaj z oferty produktów Ayala!

 

Ayala to ciekawa konsoleta fryzjerska
Przewiń na górę