Autoklawy oczami pracownika

autoklawy

Nazywam się Franciszek i pracuję w hurtowni. Zatrudniłem się tam w dwa tysiące jedenastym roku i pracuję do chwili obecnej. Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ przynosi mi ona mnóstwo satysfakcji i mam kontakt z klientem co lubię. Odpowiadam za dział, gdzie znajdują się między innymi myjki ultradźwiękowe oraz różnego rodzaju autoklawy.

Sprzedaję autoklawy dla firm

autoklawyDoskonale znam każdy autoklaw i jestem w stanie udzielić każdemu klientowi pełnej informacji na temat tego produktu. Jakiś czas temu w naszej hurtowni pojawiła się nowa destylarka i szef wysłał mnie do producenta na szkolenie. Dzięki temu dowiedziałem się jak jest zbudowana taka destylarka oraz jakie ma zastosowanie. Jestem w stanie klientowi udzielić pełnej informacji na temat naszego nowego produktu. Szef jest bardzo zadowolony z mojej pracy, ponieważ sprzedaję myjki ultradźwiękowe w dużych ilościach, podobnie jak sprawdzony autoklawy i dzięki temu mam wyższe wynagrodzenie. Dostaję prowizję od sprzedaży. Wystarczy, że sprzedam chociaż jeden autoklaw, aby dostać dodatkowe pieniądze do wynagrodzenia podstawowego. Niedawno w naszej hurtowni pojawił się klient, którego zainteresowała nasza nowa destylarka i udzieliłem mu pełnej informacji. Dodałem również, że destylarka została wyprodukowana przy pomocy najnowszych technologii, co zdecydowanie zachęciło tego klienta do zakupów. Została zakupiona przez niego destylarka, którą mu zaprezentowałem i dodatkowo kupił dwie myjki ultradźwiękowe oraz cztery autoklawy.

Pierwszy raz miałem tak wysoką sprzedażą w tym tygodniu, co mnie bardzo ucieszyło. Wiedziałem, że zarobię na tym spore pieniądze. Kiedy poszedłem do szefa, żeby pokazać mu zamówienie, to był ze mnie bardzo zadowolony. Powiedział, że jestem jednym z lepszych sprzedawców w jego hurtowni co go cieszy.

Autoklawy oczami pracownika
Przewiń na górę